KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10894513
nr 1089 4513
Akvarell
Monogramsign EB 1881, Neapel, motivet: 30x46
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 februari 2017
kl 18:45:57
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)